INDY500

Awatar użytkownika
Vtec
Do leczenia
Kontakt:

INDY500

Post autor: Vtec »

ale to byl wyscig, pelno crash-testow :ola: :up:

restartow i wyprzedzen :up: 8-)

Alonso mial szanse, ale jakby to powiedziec Takuma Sato mial wiecej szczescia co do trwalosci silnika :tao:

rok rocznie to ogladam i jak zwykle F1 dzieli ogromna przepasc jezeli chodzi o dynamike, rywalizacje, calosc w porownaniu do Indy :up:

nie pisze tu tylko o torze owalnym, ale o calym seoznie Indy vs F1

jezeli FIA sie nie obudzi, to caly ten cyrk zwiazany z F1 moze zaczac konkurowac jedynie z Formula E :lll:
BumE71r patataj patataj :ola: :lll:

Awatar użytkownika
SirKamil
Mam ambicje na Admina

Re: INDY500

Post autor: SirKamil »

Nie wiem o czym mówisz.

Gówniane te ich wyścigi. Owale to już wybitne dno.
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś "da", to znaczy, że zabierze Tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy."

Awatar użytkownika
Vtec
Do leczenia
Kontakt:

zmiana lidera w ciagu 1 wyscigu z jakies 20 razy (nie mowie o zjechaniu na wymiane opon), niezliczone ilosci wyprzedzan (nie chodzi mi o dublowanie), kilka zmian kol (4-6+tankowanie) w 1 aucie, z 3-4 restarty, gdzie wszystko zaczyna sie na nowo, walka o podium do ostatniej prostej, czyli wszystko co najlepsze w wyscigach torowych to dla ciebie nudy? to szacun Kamilu :up:

Awatar użytkownika
SirKamil
Mam ambicje na Admina

Post autor: SirKamil »

To jest niby takie fajne, w tym kierunku ma iść F1?! :-)
Sztucznego, reżyserowanego na żywo gówna, szoł na modłę NASCAR?

Vtec, europejskie wyścigi to boks a amerykańskie to wrestling. Szacun Wojciechu :up:
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś "da", to znaczy, że zabierze Tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy."

Awatar użytkownika
Vtec
Do leczenia
Kontakt:

widocznie za krotko zyje na tym swiecie i za malo sie wyscigami typu F1/CART IndyCar series pasjonuje, skoro to szol jest rezyserowane :lll: a taki pensky pozwala sobie na 1 okrezenie przed meta stracic z 5mln $ to ja tego wiecej nie bede ogladal :uffff:

ODPOWIEDZ